Školní psycholog

Školní psycholožka: Mgr. Jana Rozsypalová
kontakt: rozsypalova@zsmlynska.cz ; tel. 583 401 631

Konzultační hodiny:

V jiných dnech a časech dle potřeby a domluvy.

Přehled činnosti školního psychologa:

Na konzultacích je lépe se předem domluvit telefonicky (volat ve výše psaných dnech a hodinách), e-mailem nebo osobně.

Kdy se na mě můžete obrátit:

Kdykoli budete potřebovat 😊

Např.:

Žáci => když ti někdo ubližuje; když se necítíš dobře; když se cítíš pod tlakem; když jsi ve stresu; když potřebuješ řešit jakýkoli problém; když potřebuješ vyslechnout; když někdo ubližuje někomu jinému; když máš problémy s učením se soustředěním; když se chceš poradit kam na školu; když se chceš odreagovat . . . přijď kdykoli 😉

Rodiče => konzultace při obtížích s učením dítěte; konzultace při výchovných problémech; konzultace v případě složité rodinné situace; konzultace při přestupu žáka na jinou školu; konzultace v kariérovém poradenství atd.

Pedagogičtí pracovníci => konzultace při obtížích; konzultace didaktického přístupu a přístupu k žákům; konzultace k jednotlivým žákům; konzultace k třídním kolektivům; uspořádání besed na různá témata atd.

Nabídka kroužků – přihlašování osobně nebo na rozsypalova@zsmlynska.cz

I. stupeň => Program Druhý krok – 1h/týden (ve školním roce 2019/2020 realizujeme program ve 4.A a 4.C) => video o programu

4. – 9. ročník => Rozvoj myšlení a koncetrace – 1h/týden – dle individuální domluvy

II. stupeň => Seberozvojový klub – každý čtvrtek 13:40 – 14:30

I. stupeň => Emušáci – 1. skupina – každé úterý 13:00 – 13:45; 2. skupina – každý čtvrtek 12:50 – 13:35

Užitečné odkazy:

Knihovna 🙂

Knihy si mohou půjčit žáci, rodiče, pedagogičtí pracovníci. Evidenci o výpůjčkách vede školní psycholog. Výpůjční doba je 1 měsíc, příp. dle domluvy.