Chata Moravský Karlov

Školní chata v Moravském Karlově se nachází uprostřed krásné přírody na úpatí Orlických hor a Jeseníků,asi 2km od obce Červená Voda v Pardubickém kraji.

Poskytuje ubytování a stravování spíše pro vícečlenné skupiny, rodiny s dětmi, školní kolektivy atd. Je ideálním místem školních výletů, škol v přírodě, lyžařských výcviků a soustředění. V blízkosti chaty je lyžařský vlek.

Oblast, ve které chata stojí, poskytuje bohaté možnosti k výletům, sportovním aktivitám i návštěvám různých pamětihodností (rozhledna Křížová hora nad Červenou Vodou, klášter Hedeč, Severomoravská chata, vojenské pevnosti Bouda a Hůrka, přehrada Pastviny). V letním období je možno využít koupaliště v blízkých Králíkách, v zimním lyžařský areál Šanov nebo Skiareál Červená Voda, který je lanovkou propojen s areálem Čenkovice.