Aktuality

Zimní škola v přírodě na Ramzové

3.2.2016     Irena Pobucká     zpět do sekce Aktuality

Ve dnech 18.1. – 22.1.2016 se v lyžařském středisku Ramzová uskutečnila pro žáky 5.A Zimní škola v přírodě, které se zúčastnilo 16 žáků. Ubytováni jsme byli v hotelu Andromeda na úpatí jedné ze sjezdovek.

Po příjezdu jsme se ubytovali, seznámili s prostředím a programem celého pobytu. Pod vedením instruktorů paní Hany Hamplové a pana Petra Zbranka žáci prošli základní výukou pohybu na lyžích, zkušenější se zdokonalovali ve svých dovednostech. Lyžování jsme si zpestřili dováděním na sněhu, procházkou nádhernou zimní přírodou do nedaleké Ostružné, společenskými hrami i školní výukou. Škola v přírodě byla završena lyžařskými závody, kde mohli všichni porovnat své dovednosti a za své výkony byli odměněni drobnými cenami a diplomem.

Celý pobyt nám přálo mrazivé, ale nádherné zimní počasí, dostatek sněhu i sluníčka. Všichni jsme si pobyt dosyta užili a spokojeni se vraceli domů.

Eva Skřivánková