Aktuality

Vánoční koledování v MŠ

12.12.2011     Irena Pobucká     zpět do sekce Aktuality

Ve dnech 7. a 9. prosince 2011 přišli žáci naší školy navodit předvánoční atmosféru do obou mateřských školek. Nejprve se ve středu 7.12. žáci 5.A představili dětem v MŠ Hálkova s pásmem koled a veselých vánočních říkadel. V pátek 9.12. navštívil Hudební kroužek pod vedením p. učitelky Vlaďky Havlíčkové s pásmem vánočních koled MŠ na Zámečku. Za doprovodu kytary a doprovodných hudebních nástrojů jsme zazpívali známé i méně známé vánoční koledy. Některé z nich si s námi děti zazpívaly a jejich pozorné poslouchání i potlesk na závěr byl školákům pěknou odměnou. Děti z MŠ vyrobily školákům drobný dáreček s malou sladkostí. Závěrem jsme děti pozvali na Den otevřených dveřích v obou budovách naší školy, který se koná dne 13.prosince 2011 v době od 14 do 17 hodin.

Nebyly nalezeny žádné obrázky