Aktuality

Vánoční koledování Hudebního semináře, Hudebního kroužku a Kytarového kroužku

13.1.2016     Aleš Plhák     zpět do sekce Aktuality

Děti navštěvující Hudební seminář, Hudební kroužek a Kytarový kroužek vystoupily v předvánočním čase na těchto akcích: Setkání bývalých zaměstnanců ZŠ Mlýnská 9. 12., Zpívání pro žáky MŠ Zámeček 11. 12., Den otevřených dveří 15. 12. a Zpívání u vánočního stromu 16. 12. . Žáci navodili vánoční atmosféru jesličkovou hrou v podání Hudebního semináře za doprovodu žáků Kytarového kroužku a pásmem vánočních písní, které zazpívali starší žáci z Hudebního kroužku. Dětem se zpívání i hraní stejně jako každý rok podařilo a potěšily svými vystoupeními všechny posluchače. Těšíme se na další vystoupení všech kroužků.

Mgr. Vendula Pumprlová, Mgr. Vladislava Havlíčková