Aktuality

Vánoční jarmark

14.12.2022     Aleš Plhák     zpět do sekce Aktuality

Advent je časem setkávání, proto jsme opět navázali na dlouholetou tradici vánočních jarmarků na naší škole. Pro návštěvníky si žáci společně se svými pedagogy na budově Mlýnská i Masarykova připravili celou řadu vystoupení pěveckých, pohybových i divadelních. K vidění byla zajímavá ukázka modelů legorobotiky , své pásmo měly děti z hudebního kroužku i sbor Arietta, dramatický kroužek nacvičil popletenou pohádku pro nejmenší. Během jarmarku si mohli návštěvníci zakoupit drobné výrobky žáků, bylo připraveno sladké občerstvení i slaná ochutnávka, kterou přichystali pracovníci školní jídelny. Kdo se rád sám zapojí do nějaké aktivity nebo rád vyrábí, mohl navštívit jednotlivé vánoční dílny, zazpívat si společně s dětmi karaoke, využít andělský fotokoutek nebo vyzkoušet některou z vánočních tradic. Doufáme, že jako vždy byl vánoční jarmark pro všechny, kdo se zastavili, příjemnou příležitostí pro společné setkání.