Provoz školy od 12. října do 30. října

9.10.2020     Aleš Plhák     zpět do sekce Aktuality

Vážení rodiče, žáci,

na základě vydaných krizových opatření vlády k šíření nemoci Covid 19, se zavádí od 12 října do 23. října včetně střídavá výuka pro žáky 2. stupně ZŠ.

V týdnu od 12.10. do 16.10. budou ve škole přítomni žáci těchto tříd naší školy: 6.A, 6.C, 7.A, 7.C, 8.A, 9.A. Žáci ostatních tříd 2. stupně budou mít distanční výuku ze svých domovů /viz. příloha/. Následující týden se třídy vymění.

V týdnu od 19.10. do 23.10. budou ve škole přítomni žáci těchto tříd naší školy: 6.B, 7.B, 8.B, 9.B, 9.C. Žáci ostatních tříd 2. stupně budou mít distanční výuku ze svých domovů /viz. příloha/.

Distanční výuka je pro žáky povinná. Neúčast je nutno omluvit u třídního učitele.

U žáků 1. stupně probíhá výuka beze změn. ŠD je také v provozu v běžném režimu. Školní klub je od 12. října uzavřen.

Obědy pro žáky, kteří jsou doma na distanční výuce jsou vždy na týden odhlášeny. Pokud je bude chtít žák odebírat, je nutno si je přihlásit ve školní jídelně. Obědy se budou vydávat pouze do přinesených jídlonosičů v době od 11.00 do 11.30 hodin.

V týdnu od 26. 10. do 30. 10. jsou vyhlášeny pro žáky opatřením MŠMT podzimní prázdniny. V tomto týdnu nebude v provozu školní družina ani školní jídelna. Obědy budou automaticky odhlášeny.