Aktuality

Protáhnout se před Vánocemi

19.1.2022     Aleš Plhák     zpět do sekce Aktuality

V úterý 21. prosince  se na ZŠ Mlýnská uskutečnil tradiční vánoční aerobik pod vedením Kláry a Terezy Strupkových. Letos si pro první stupeň nachystaly pestrý program, který obsahoval vánoční rozcvičku, zimní sestavu na písničku legendární Hanky Zagorové – Zima zima zima a na závěr hru s motivy filmu Ledové království. Děti byly moc šikovné a s úsměvy na rtech odcházely zpět do svých lavic. 

Program pro žáky z druhého stupně byl o poznání náročnější. Po rozcvičce přišly tři bloky pohybové sestavy, která všem prověřila kondici. Díky velkému zájmu ze stran dívek i chlapců  se nám povedlo zaplnit celou tělocvičnu. Vybrat nejlepšího cvičence nebylo vůbec jednoduché, nakonec jsme zvolili formu hlasování diváků a bylo jasno. Vítězové i všichni zúčastnění dostali sladkou odměnu na doplnění energie.  

Jsme moc rádi, že žáci mají zájem o pohybové aktivity, a těšíme se  na další, v pořadí sedmý,  ročník našeho Aerobikového maratonu. 

Klára Strupková