Aktuality

Pokyny pro návrat žáků 2. stupně do školy od 10. května

12.5.2021     Aleš Plhák     zpět do sekce Aktuality

Vážení rodiče, milí žáci,

na základě pokynů MŠMT – se zavádí od pondělí 10. května rotační prezenční výuka pro ročníky 2 stupně (střídání celých tříd po týdnech) – dle rozpisu. Prezenční výuka probíhá v homogenních skupinách (kolektivy jednotlivých tříd se neslučují, ani jinak neprolínají).

Podmínkou přítomnosti žáka ve škole je pravidelné testování 2krát týdně – vždy v pondělí a ve čtvrtek. Testování bude probíhat ve škole před vyučováním samoodběrem pomocí neinvazivních testů.             

Více o testování žáků na: www.testovani.edu.cz

Žáci mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole.

ROZPIS:

 V týdnu od 10.5. do 14.5. budou ve škole přítomni žáci 2. stupně těchto tříd naší školy: 

6.A, 6.B , 6.C, 7.C, 8.A, 8.B. Žáci ostatních tříd 2. stupně budou mít distanční výuku ze svých domovů.

————————————————————————————————————

V týdnu od 17.5. do 21.5. budou ve škole přítomni žáci těchto tříd 2. stupně naší školy:

7.A, 7.B, 9.A, 9.B, 9.C. Žáci ostatních tříd 2. stupně budou mít distanční výuku ze svých domovů.

—————————————————————————————————————–

 Školní klub bude uzavřen.  Obědy ve školní jídelně placené přes účet budou automaticky přihlášeny od 10. května pro žáky, kteří budou ve škole na prezenční výuce.

Obědy pro žáky, kteří jsou doma na distanční výuce, jsou odhlášeny. Pokud je bude chtít žák odebírat, je nutno si je přihlásit ve školní jídelně. Obědy se budou vydávat pouze do přinesených jídlonosičů v době od 11.00 do 11.30 hodin.

Školní svačinky  pro žáky 2. stupně, kteří je odebírali a budou přítomni na prezenční výuce ve škole,   budou automaticky přihlášeny.