Pokyny k výuce od 17. května

12.5.2021     Aleš Plhák     zpět do sekce Aktuality

Vážení rodiče, milí žáci,

na základě pokynů MŠMT – se zavádí od pondělí 17. května prezenční výuka pro všechny ročníky 1. stupně /končí rotační výuka/.

Podmínkou přítomnosti žáka ve škole je pravidelné testování 1krát týdně – vždy v pondělí. Testování bude probíhat ve škole před vyučováním samoodběrem pomocí neinvazivních testů.

Více o testování žáků na: www.testovani.edu.cz

U tříd 2. stupně nadále pokračuje rotační výuka dle zveřejněných informací a pokynů, které se nemění.

Školní družina bude v provozu od 6.00  do 16.00 hodin. Školní klub bude uzavřen.  Obědy ve školní jídelně placené přes účet budou automaticky přihlášeny od 17. května pro žáky, kteří budou ve škole na prezenční výuce.

Obědy pro žáky, kteří jsou doma na distanční výuce, jsou odhlášeny. Pokud je bude chtít žák odebírat, je nutno si je přihlásit ve školní jídelně. Obědy se budou vydávat pouze do přinesených jídlonosičů v době od 11.00 do 11.30 hodin.

Školní svačinky  pro žáky, kteří je odebírali a budou přítomni na prezenční výuce ve škole,   budou automaticky přihlášeny.

Žáci mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole.