Podpořte naše děti

11.9.2022     Aleš Plhák     zpět do sekce Aktuality

Během září /do 27.9./ probíhá finálová část soutěže společnosti PENNY „HÝBEME SE HEZKY ČESKY“. Základní škola Mlýnská má díky Vám velikou šanci získat výhru ve výši 15 000 Kč. Naše škola umožňuje žákům zapojit se aktivně do pohybových aktivit a rozvíjet své pohybové schopnosti. Věnujeme se atletickým disciplínám, volejbalu, fotbalu, futsalu, florbalu, inlinovému bruslení, stolnímu tenisu, běžeckému a sjezdovému lyžování, snowboardingu, baseballu a a basketbalu, dalším netradičním sportům. Sportovní činnost se realizuje prostřednictvím kroužků a jiných volnočasových aktivit pod vedením kvalifikovaných trenérů. Naším cílem je umožnit dětem rozvíjet pohybové schopnosti, zažívat společná i individuální vítězství a naučit se zvládat prohry.

Co pro nás můžete udělat?

Na obou prodejnách PENNY v Mohelnici obdržíte k účtence při nákupu nad 100 Kč 1 hlas, který potom za pokladnami hodíte do hlasovacího boxu označeného logem a názvem ZŠ Mohelnice, Mlýnská. Hlasovat můžete vícekrát.

Děkujeme za podporu.