Aktuality

Plody podzimu – budova Masarykova

10.11.2022     Aleš Plhák     zpět do sekce Aktuality

Dne 3. 11. 2022 se na budově Masarykova konala akce pod názvem PLODY PODZIMU. Ve spolupráci s místními školkami do naší budovy zavítaly děti a paní učitelky z MŠ Hálkova. Děti byly rozděleny do skupin a každá se věnovala různým činnostem. V první třídě si děti přiblížily tématiku podzimní plody v zahradě a vyrobily si masku dýně. Ve druhé třídě s paní učitelkou zpívaly písničky, které navodily podzimní atmosféru a vyrobily si malého ježečka z jablíčka. Poslední zábavnou aktivitou byl pobyt v tělocvičně, a ten si myslím všechny děti užily do sytosti. Malí školáci z 2.A pro kamarády z MŠ připravili překvapení v podobě mrkvových muffinů. Odcházeli z „Masaryčky“ s úsměvem na tváři, nadšením a vírou, že to bude ve škole určitě fajn.

J. Horká