Aktuality

Olympijský trénink na ZŠ Mlýnská

9.6.2022     Aleš Plhák     zpět do sekce Aktuality

V úterý 7. 6. 2022 se na Základní škole Mohelnice Mlýnská uskutečnil trénink pod vedením olympijských sportovců. Sportovní akce zde proběhla díky účasti v soutěži “Sportuj a vyhraj”, kdy naši žáci natočili vítězné video. Pro sportovce byla nachystána různá pohybová stanoviště, za která poté dostali odměny. Celou akcí nás provázel fotbalista David Rozehnal ve spolupráci s Šárkou Kašpárkovou. Žáci na konci tréninku měli nejen propocená trička, ale i úsměv na tváři z dobře vykonané práce. Nechyběla autogramiáda a rozhovor s olympioniky. Děkujeme Sazka olympijskému víceboji za projekty, které připravují pro děti a mládež. Podpora mládeže však nekončí. “Leťte fandit!”. V Olomouci se od 26. 6. do 30. 6. 2022 koná Olympiáda dětí a mládeže Olomouckého kraje.
Klára Strupková