Aktuality

Návrat žáků 1. a 2. ročníku do školy

12.11.2020     Aleš Plhák     zpět do sekce Aktuality

Od 18. listopadu 2020 je povolena ve škole  osobní přítomnost žáků 1. a 2. ročníků základních škol. Pro tyto žáky se tedy obnovuje povinná prezenční výuka, která probíhá v homogenních skupinách (kolektivy jednotlivých tříd se neslučují, ani jinak neprolínají). Žáci mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve škole (je proto vhodné mít s sebou alespoň 2 roušky v igelitovém pytlíku).

Výuka žáků 1. a 2. ročníku bude probíhat dle rozvrhu.

Provoz školní družiny bude od 6.30 hod. do 16. 00 hod.

Obědy ve školní jídelně placené přes účet budou automaticky přihlášeny od 18. listopadu.

Školní svačinky pro žáky, kteří je odebírali,  budou připravovány až od 23. listopadu.

 Pro ostatní žáky pokračuje povinné vzdělávání distančním způsobem.