Aktuality

Letní tábor ZŠ Mlýnská na Moravském Karlově

5.9.2013     Aleš Plhák     zpět do sekce Aktuality

Ve dnech 12.7.-19.7.2013 prožily děti týden na chatě ZŠ Mlýnská v Moravském Karlově pod názvem Indiánské léto. Děti byly rozděleny do čtyř oddílů, jejichž názvy si vymyslely. Indiánské kmeny „Divokých mustangů“, „Modrých vlčat“, „Rudých vlků“ a „Dravých sokolů“ plnily různé úkoly, soutěže a aktivity indiánského léta. V rámci programu byla např. i návštěva zoologické zahrady ve Dvoře Králové, výroba totemu a lapače snů, zdobení trik, indiánský tanec i malování ozdob na obličej nebo ruce. Průběh tábora byl v duchu přátelské atmosféry doplněné slunečními paprsky a dobrou náladou všech táborníků. Indiánské léto v Moravském Karlově se vydařilo.
Velké poděkování patří firmám : Hella Autotechnik, s.r.o. Mohelnice, Futurpol, s.r.o. Mohelnice, Siemens, s.r.o. Mohelnice , které svými finančními dary přispěly na výlet dětí do ZOO a odměny dětí za táborové hry.
Za všechny táborníky Eva Skřivánková – hlavní vedoucí tábora.

Nebyly nalezeny žádné obrázky