Aktuality

Jeden za všechny, všichni za stůl

30.3.2015     Pavel Grünwald     zpět do sekce Aktuality

Naše škola se na začátku měsíce března přihlásila do soutěže „Jeden za všechny, všichni za stůl“. Soutěžily jednotlivé školy, které do soutěže natočily a přihlásily video o tom, jak se dá všude a jakým způsobem hrát ping-pong. Jednou z cen byl profesionální pingpongový stůl. Naše škola nasbírala nejvíce hlasů, a tak jako celkový výherce olomouckého kraje vyhrává stoly dva. Potom porota vybírala nejvtipnější videa, která ocenila pingpongovou show. I tuto cenu jsme získali a jsme jedna ze čtrnácti škol, které navštíví olympijský tým s nejlepšími hráči stolního tenisu ČR a dalšími známými osobnostmi a sportovci.

Tato show proběhne ve středu 1. 4. 2015 na sportovní hale OA Mohelnice. Dopoledne pro žáky naší školy a od 14:30 hod. tato show bude pro ostatní žáky naší školy, kteří tu show neuvidí v dopoledních hodinách a jejich rodiče, dále pro žáky, kterým se dopolední show líbila a chtěli by si ještě vyzkoušet tréning pod vedením trenérů.

odkaz na video naší školy

plakat_do_skol_1-4_a3