Informace ke školní družině, školnímu klubu a školní jídelně – 2020/21

28.8.2020     Aleš Plhák     zpět do sekce Aktuality

Školní družina a školní klub

Školní družina a školní klub budou od 1. 9. 2020 v provozu od 6.00 do 16.00 hod. Školní družina je pro žáky 1.-4. tříd, školní klub pro žáky  5. – 9. tříd.

Do ŠD mohou rodiče přihlásit své děti hned 1. září v době provozu ŠD. Je nutno vyplnit přihlášku, která je ke stažení níže.

V provozu školní družiny s nastala změna oproti minulému školnímu roku v odchodu žáků. Dítě bude odcházet ve stanovenou hodinu /uvedete v přihlášce/ z budovy  samo,  vyzvednout ho můžete jen před  školou.

Vzhledem k současné situaci s nákazou Covid – 19 z důvodu prevence a ochrany zdraví nebudou do odvolání probíhat kroužky školní družiny. Při příznivém vývoji situace se činnost kroužků obnoví.

Přihlášení obědů

Obědy je možno zakoupit osobně ve školní jídelně – vchod u školního hřiště.

Prodejní doba: v pondělí 31. srpna od 8 do 10 hod., v úterý 1. září od  7.45 do 10.00 hod. a další dny vždy od 6.30 do 8 hod., jinak dle telefonické domluvy na čísle: 583 433 761

Další informace týkající se stravování naleznete na stránkách školy: https://www.zsmlynska.cz/zarizeni-skoly/jidelna