Aktuality

Adaptační setkání s předškoláky na Masarykově

28.3.2016     Irena Pobucká     zpět do sekce Aktuality

Ve středečním odpoledni 16. 3. 2016 proběhlo další setkání předškolních dětí, které půjdou po letních prázdninách do školy. Tentokrát proběhlo i za přítomnosti jejich rodičů. Pro děti byl připraven hodinový program plný různých her a zajímavých činností zaměřený na vědomostní aktivity, které se odehrály v jejich budoucí třídě.

Děti hrály kolektivní hry, zpívaly písničky, hádaly hádanky, vyzkoušely si interaktivní tabuli a vytvořily si pracovní list s liškou – stříhaly, lepily, vymalovávaly. Od paní učitelky dostaly velikou jedničku – všechny děti byly snaživé a pozorné. Se svým pracovním listem se určitě pochlubily doma celé rodině.

Budeme se společně těšit na další setkání, které proběhne 20. 4. 2016.

Mgr.J.Horká a Mgr. J.Kyseláková