Aktuality

Závěr školního roku patřil Vesmírné akademii!

17.6.2019     Aleš Plhák     zpět do sekce Aktuality

Základní škola Mohelnice Mlýnská a Masarykova oslavila konec školního roku čtrnáctým ročníkem Akademie, tentokrát ve vesmírném stylu. Svá vystoupení představily svým rodičům a široké veřejnosti nejprve třídy prvního stupně. Z planety Země jsme se přesunuli až na Měsíc a připomenuli si tak významné kosmické výročí 50. let prvního člověka na povrchu tohoto tělesa. V rámci druhého bloku si žáci připravili prezentace nejen taneční, ale i dramatické. Závěr patřil již tradičně devátým, absolventských ročníkům. Celý program jednotlivých tříd byl protkán výstupy vítězů jarní soutěže Mlýnská hledá Superstar, dále hudebními a tanečními kroužky. Závěrečné tóny autorské písně Sbohem v podání deváťáků, při níž nezůstalo jedno oko suché, nám připomněly, že prázdniny jsou na dosah. Poděkování patří účinkujícím lichých ročníků a jejich třídním učitelům za pilné nacvičování pěkných představení, organizačnímu týmu a paní ředitelce Vlasákové za realizaci tohoto programu a technikům Městského kulturního střediska za hladký průběh akce. Další školní rok je za námi, všem žákům a učitelům přejeme především poklidné léto plné zážitků. V září na viděnou!
Mgr. Tereza Strupková