Aktuality

Slavnostní předávání vysvědčení žákům 9. tříd

4.7.2016     Aleš Plhák     zpět do sekce Aktuality

Ve středu 29. června 2016 se v obřadní síni mohelnického muzea uskutečnilo slavnostní předávání vysvědčení žákům devátých ročníků ZŠ Mlýnská. Slavnostního předávání se zúčastnili rodiče a příbuzní deváťáků loučících se se základní školou a učitelé školy. Po představení jednotlivých žáků pronesl k zúčastněným několik slov pan starosta Ing. Pavel Kuba, byla předána ocenění a vysvědčení, se svými třídami se rozloučily třídní učitelky. Zástupci tříd se svou řečí rozloučili s učiteli a spolužáky. Slavnostní předávání vysvědčení každé třídy zakončila krátkou promluvou k již bývalým žákům a jejich rodičům paní ředitelka Mgr. Marcela Vlasáková. Akce byla plná slov dojetí, hodnocení, úlevy i slz.

Tak pěkné prázdniny a šťastný vstup do další životní etapy. Zlomte vaz!

Pavla Šubrtová

Fotografie z akce naleznete ve FOTOGALERII.