Žáci devátých tříd ZŠ Mlýnská Mohelnice se ve čtvrtek 25. června setkali se svými učiteli, příbuznými i kamarády na zelené střeše školy, aby se rozloučili se základní školou. Jednotliví třídní učitelé devátých ročníků v krátkosti představili svou třídu a potom už byl vyhrazen prostor přímo samotným žákům. Zástupci tříd přednesli svůj závěrečný projev, ve kterém shrnuli uplynulých devět let. Vzpomenuli při tom na zážitky humorné i na ty vážnější a na konci většinou vyslovili lítost nad tím, že se musí se školou definitivně rozloučit.
Slavnostního aktu se zúčastnil také starosta města Mohelnice pan Ing. Pavel Kuba. Třídní učitelé společně s ředitelem školy Mgr. Pavlem Grünwaldem předali žákům poslední vysvědčení na základní škole.
Na závěr všichni žáci poděkovali květinami svým učitelům, od kterých ještě dostali posledních pár rad do života a hlavně do dalších let studia.
Krásné prázdniny všem!
Odkazy na fotogalerii:
9.A https://www.zsmlynska.cz/o-skole/fotogalerie/nggallery/skolni-rok-2025-2026/vysvedceni-9-a-6-26
9.B https://www.zsmlynska.cz/o-skole/fotogalerie/nggallery/skolni-rok-2025-2026/vysvedceni-9-b-6-26
9.C https://www.zsmlynska.cz/o-skole/fotogalerie/nggallery/skolni-rok-2025-2026/vysvedceni-9-c-6-26