Aktuality

Situace na Ukrajině

2.3.2022     Aleš Plhák     zpět do sekce Aktuality

Pracovníci základní školy Mohelnice, Mlýnská (i pracoviště na Masarykově ulici) vyjadřují lítost nad vývojem situace na Ukrajině. Chápeme, že pro mnoho ukrajinských i ruských obyvatel je tento stav velice náročný, plný obav, strachu, nejistoty, ohrožení životů vlastních i blízkých osob. Mnozí naši pracovníci se angažují v pomoci obětem války. Pokud byste mohli a chtěli přispět finanční částkou, sdílíme plakát s odkazy na organizace, které se dlouhodobě zabývají pomocí lidem i zvířatům ve válečných oblastech. Sdílíme také kontakty na psychologickou pomoc a podporu pro lidi postižené situací na Ukrajině a pro zákonné zástupce sdílíme materiál Centra LOCIKA „Jak mluvit s dětmi o válce“. Pokud byste cokoli potřebovali, jsme tu pro vás.

S úctou kolektiv ZŠ Mohelnice, Mlýnská.