Aktuality

Předvánoční sportovní aktivity

10.1.2020     Aleš Plhák     zpět do sekce Aktuality

Ve čtvrtek 19. prosince byl pro žáky naší školy připraven den se sportovními aktivitami. Lze říci, že tradiční akcí se stal vánoční aerobik a turnaj ve stolním tenisu. Protáhnout kosti a zavrtět zadečkem mohly i děti prvního stupně, sestry Strupkovy si připravily animační tance, aerobikovou sestavu a nechybělo ani posílení svalů. Hodinu zábavy uzavřeli žáci společným tancem s třídními učitelkami. Žáci druhého stupně mohli využít dvě hodiny aktivního pohybu. Připraveny byly dva bloky activdance aerobiku, ovšem nechyběl ani posilovací dril. Proběhla soutěž o nejšikovnější tanečníky, která byla pro porotce letos opravdu komplikovaná. Stolního tenisu se zúčastnilo poměrně hodně hráčů, kteří byli rozděleni do kategorií podle ročníků, tedy 6. – 9. ročník. Samostatnou kategorii si zasloužila děvčata, která vyzvala i pány učitele. Turnaj probíhal hrou každý s každým na dva vítězné sety. Musíme podotknout, že naši žáci jsou opravdu velkými přeborníky, čemuž napomáhá každodenní trénink na chodbách. Poděkování patří pedagogům-organizátorům a především žákům, kteří využili zpestření předvánočního vyučování. Sportu zdar a za rok zas!

Tereza Strupková