Aktuality

Letní sbírka pro psí útulek 2016

24.5.2016     Pavel Grünwald     zpět do sekce Aktuality

Milí žáci, vážení rodiče,

blíží se letní prázdniny a my ve škole znovu vyhlašujeme sbírku pamlsků a hraček pro mohelnický psí útulek. Poslední sbírku jsme uskutečnili před Vánocemi, z čehož měli čtyřnozí obyvatelé velikou radost, stejně jako již mnohokrát předtím.

Pokud byste se chtěli do letní sbírky zapojit, můžete své dary ve formě psích granulí, konzerv a pamlsků, popř. již nepotřebných psích hraček, nosit do kabinetu paní učitelky Ferákové na Mlýnské a paní učitelce Hrubé na Masarykově.

Sbírka bude ukončena ve středu 29.6.2016 a předána v následujících dnech.

Předem děkujeme všem, kteří se rádi zapojí. 

Zajímavost:

Nejnovější informace o pejscích v útulku, vč. videí, můžete sledovat na facebookovém profilu Psí útulek Mohelnice.

Mgr. Romana Feráková