Aktuality

Kabelkový veletrh v naší škole

21.9.2015     Aleš Plhák     zpět do sekce Aktuality

Vážení rodiče,

naše škola se rozhodla zapojit do akce s názvem Kabelkový veletrh Deníku. Kabelkový veletrh je dobročinnou akcí regionálních Deníků na střední a východní Moravě. Máte doma nepotřebnou kabelku nebo kravatu? Přineste ji a pomozte dobré věci. Ve věnované kabelce nechte lístek se svým jménem, kontaktem na sebe a třeba i krátkým příběhem, který se k ní váže – můžete vyhrát zajímavou cenu. Nejzajímavější příběhy budou také zveřejněny v tištěném regionálním Deníku. Darované tašky budou za symbolickou cenu k prodeji na Kabelkovém veletrhu, který se bude konat 14. 10. 2015 od 10 hodin ve foyer Moravského divadla Olomouc. Peníze z prodeje putují na dobročinné účely – pomáhají dětem v dětských domovech, hendikepovaným nebo seniorům.

Pokud se rozhodnete zapojit, stačí kabelku či kravatu poslat po dětech do školy.

Sbírat je budeme ve dnech 21. – 24. 9. 2015 o velké přestávce v hudebně. Více informací: kabelkovyveletrh.cz ; http://olomoucky.denik.cz/tema/kabelkovy-veletrh-deniku.html