Aktuality

Druháčci se vydali na cestu za pokladem

14.6.2023     Aleš Plhák     zpět do sekce Aktuality

Začátkem června se malí piráti ze 2.A a 2.C  vydali na Moravský Karlov na Cestu za pokladem.

Již od prvního dne se statečně a s velkou chutí pustili do plnění nápaditých úkolů, netradičních disciplín a vyrovnávali se s nejrůznějšími nástrahami nejen v okolí chaty. Po celý týden sbírali zlaťáky, drahokamy a jiné cennosti.

Pirátskou výpravu nám zpestřil program Hmyzí kamarádi, a povídání o přírodě a myslivosti. Zde se mnoha pirátům a pirátkám splnil sen – mohli si vyzkoušet střelbu ze vzduchovky. Miláčkem nás všech se stala fenka Anička, která se poslušně a trpělivě nechala laskat a hladit.

Jako správní piráti si děti vyráběly své vlajky, masky, dalekohledy a další atributy pirátství. Učili se pracovat ve skupině, společně hledat řešení a dělit se o nalezený poklad.

Kromě truhličky plné pokladů si každý z nás odváží spoustu zážitků a nezapomenutelných vzpomínek.

Všem pirátům a pirátkám gratulujeme k úspěšnému zvládnutí naší výpravy!

Mgr. Jitka Kyseláková