Aktuality

Beseda BESIP pro prvňáčky

9.11.2015     Renáta Formánková     zpět do sekce Aktuality

Každoročně do naší školy přichází mezi prvňáčky paní Unzeitigová, členka komise BESIP při Odboru dopravy MÚ Mohelnice. 

Také letos naše nejmenší školáky na obou budovách naší školy přišla seznámit se základními pravidly silničního provozu, upozornit  je na chování chodců při cestě do školy nebo na výletě s rodiči. Děti byly poučeny o základních bezpečnostních pravidlech chování při cestování v dopravních prostředcích, v rodinných automobilech a společně s dětmi paní Unzeitigová rozebrala možné situace. 

Po společném vyprávění a předávání zkušeností, děti vyplňovaly pracovní listy s dopravní tématikou. Odměnou za splněné úkoly byly na konci školení dětem předány drobné dárečky – bezpečnostní reflexní prvky na aktovku nebo oblečení, které jistě v podzimním počasí dobře využijí při svých cestách do školy nebo za kamarády.
Děkujeme paní Unzeitigové a Odboru dopravy MÚ Mohelnice za realizaci tohoto důležitého a praktického školení.