Úspěchy na soutěžích

Úspěšní i ve stolním tenise

25.10.2011     Milan Horký     zpět do sekce Úspěchy na soutěžích

Dne 24. 10. 2011 se naši žáci zúčastnili okresního finále ve stolním tenise v nové herně TTC Šumperk – Temenice. Ve III. kategorii žáků 6.-7. tříd nás reprezentovali Mikula Dušan (7.B), Berg Jan (7.A), Crhák Petr (7.B) a  Winkler Filip (7.A). Porazili všechny soupeře ve své věkové kategorii a skončili na prvním místě. Ve IV. kategorii žáků 8. a 9. tříd se zúčastnilo sedm družstev. Byli rozděleni do dvou skupin. Naši žáci Olejník Jakub, Kuba Martin, Marák Jan (všichni 8.A)  a Spáčil Lukáš (8.C) svou skupinu i semifinále suverénně vyhráli.Ve finále bojovali se ZŠ Bludov, které po tuhém boji podlehli 2 : 4. Skončili tedy na krásném druhém místě. Všem chlapcům děkujeme za jejich vzornou reprezentaci školy.

Mária Vojtíšková.