Úspěchy na soutěžích

Turnaj v minikopané

14.5.2023     Aleš Plhák     zpět do sekce Úspěchy na soutěžích

V pátek 12. 5. naše škola pořádala turnaj v minikopané pro žáky 8. a 9. ročníku. Turnaj se odehrál na umělé trávě stadionu FK Mohelnice a kromě nás se jej zúčastnily také ZŠ Vodní Mohelnice, ZŠ Úsov, ZŠ Loštice a ZŠ Údolí Desné. Hrálo se na polovině hřiště s počtem hráčů 6+1. Naše družstvo ve složení M. Tyráček, J. Smékal, V. Smékal, O. Kratochvíl, O. Bernatík, A. Chytil, J. Šebök, A. Klecker, A. Mikulica, D. Jakl a M. Petřík obsadilo po jednom vítězství a třech porážkách celkově 4. místo. Mrzí hlavně těsné prohry 1:0 s Lošticemi a Údolím Desné, kdy nám chybělo kousíček štěstí. I přesto, že je pro nás konečné umístění zklamáním musím kluky za předvedenou hru a nasazení pochválit – zkrátka chybělo to pověstné štěstíčko. Příště to určitě vyjde lépe.

Chtěl bych také velmi poděkovat klubu FK Mohelnice, konkrétně Romanu Kubovi za poskytnutí areálu, šaten a veškerého zázemí pro pořádání tohoto turnaje a také panu rozhodčímu Martinu Milkovi, který nám tento turnaj pomohl ve svém volném čase bez nároku jakýkoliv honorář odpískat.

Mgr. Vojtěch Zeman