Úspěchy na soutěžích

Turnaj ČEZ Street Hockey je opět zde

20.3.2014     Milan Horký     zpět do sekce Úspěchy na soutěžích

Také v letošním školním roce se žáci z Mlýnské přihlásili do turnaje ČEZ Street Hockey. Jedná se o masový hokejový turnaj, hraný v Moravskoslezském a Olomouckém kraji a v okrese Vsetín, který je určen žákům do 13 let. Turnaj nevyžaduje speciální výbavu a jako takový je dostupný širokému okruhu dětí. Školní kola se mohou hrát na ulicích, hřištích, ve školních tělocvičnách s tenisovým nebo florbalovým míčkem, na libovolné branky a v běžném sportovním oblečení. Turnaje se účastní pětičlenná družstva s náhradníkem, jeden zápas se hraje na 2 x 10 minut.
Za prvního soupeře nám los i letos určil stejného protivníka jako loni, a to žáčky ze ZŠ Mírov. Bohužel pro ně, tato soutěž je určena žákům 1. – 7. ročníku ZŠ, a tak se přihlásili i žáčci z 1.stupně. Oproti našim šesťákům a sedmákům to byl velký nepoměr. Přijeli, bojovali, ale na kluky hrající florbal v oddíle to nestačilo.
Výsledky: 1.zápas – Mlýnská x Mírov 10 : 1, 2.zápas dokonce 20 : 1 opět pro Mlýnskou. Naši školu reprezentovali: gólmani Patrik Prucek a Václav Friedl (oba 6.B), obránci Filip Heller (7.B), Matěj Bizek (5.B) a útočníci Robin Martin Hekele, Adam Soural a Miroslav Novák (všichni 6.B). Nejvíce skóre soupeře zatížili: Hekele 10 gólů, Novák 9, Soural 6, Heller 3 a Bizek 2 branky.

Mgr. Milan Horký, učitel TV