Úspěchy na soutěžích

Školní sport

10.3.2016     Milan Horký     zpět do sekce Úspěchy na soutěžích

Po poměrně klidné době, kdy se naše škola nezúčastnila žádné sportovní soutěže, přišly v 10. týdnu roku 2016 hned dvě.
Nejdříve se utkali žáci 4. a 5. tříd ve stále populární vybíjené – otevřená kategorie. To znamená, že se turnaje můžou zúčastnit jak chlapci, tak i děvčata. Z okrsku Mohelnicko chybělo jen družstvo z Dubicka, ostatní – Loštice, Úsov, Vodní a pořádající Mlýnská – nastoupili v nejsilnějším složení. Turnaj byl poměrně vyrovnaný, když největší rozdíl byl u vítězné Vodní, která nastoupila v čistě chlapeckém složení, zatímco ostatní družstva byla smíšená, a tak Vodní  s přehledem vyhrála a postoupila do okresního finále.
Mlýnskou reprezentovali: 4. A – Kuchler M., Ramert M., 5. A – Klavač M., Liewehr D., Nepožitek Z., Rebl J., Stejskal T. a Vašatová Z., 5. B – Kraus M., Bednář T., Němcová P. a Gazda J.
Výsledky Mlýnské: M x Úsov 11 : 2, M x Loštice 9 : 8, M x Vodní 5 : 17
Konečné pořadí turnaje: 1. Vodní, 2. Mlýnská, 3. Loštice, 4. Úsov
V polovině týdne se poté rozpoutaly boje ve florbalu, tedy v oblíbené soutěži nesoucí název ČEZ Street Hockey 2016. Los nám „přihrál“ tak jako loni soupeře z Úsova. I letos jsme protivníka poměrně s přehledem přehráli v obou utkáních. Největší rozdíl byl v produktivní střelbě a ve výkonu gólmanů. Koho nám přiřkne los dalšího? To už bude před branami Velkého finále v Ostravě. Uvidíme….
Výsledky Mlýnské: M x Úsov 11 : 5 a druhý zápas M x Úsov 12 : 1