Úspěchy na soutěžích

Školní kolo pěvecké soutěže Mohelnický slavíček, Masarykova

23.4.2012     Irena Pobucká     zpět do sekce Úspěchy na soutěžích

V krásném jarním odpoledni 18.4. 2012 slétlo se na naši školu celé hejno malých slavíčků, aby sebe i ostatní  přítomné potěšili zpěvem lidových písní. V této tradiční soutěži letos překvapili téměř  profesionálními výkony již ostřílení „slavíci“, žáci 4.A a 5.A.
Je potěšující, že si děti, které jsou obklopeny různými moderními hudebními žánry, dokážou s chutí zazpívat  i lidovou píseň. Výsledky v jednotlivých kategoriích:

0. kategorie – žáci 1. ročníku:      1. Zuzana Vašatová
                                                                  2. Ondřej Pobucký
                                                                  3. Tomáš Hampl

1. kategorie – žáci 2. a 3. ročníku:   1. Kateřina Pagáčová
                                                                       2. Zuzana Neoralová
                                                                       3. Šimon Brulík

2. kategorie – žáci 4. a 5. ročníku:  1. Dorota Večerková a Martin Höchsmann
                                                                      2. Anna Pařízková
                                                                      3. Hana Šoupalová

Do extra kategorie zařadila porota  žákyni 5.A Vendulu Brulíkovou, která  ohromila svým školeným hlasem.
Všichni tito zpěváčci postupují do oblastního kola , které proběhne v DDM Magnet.
Držíme palce.