Úspěchy na soutěžích

Minikopaná podzim 2019

15.10.2019     Pavel Grünwald     zpět do sekce Úspěchy na soutěžích

Na konci září proběhla soutěž  žáků základních škol v minikopané. Do turnaje se přihlásily: ZŠ Loštice, ZŠ Vodní, NG Zábřeh a naše škola ZŠ Mlýnská.

Soutěž byla určena pro žáky  8. – 9. ročníku. Naši školu reprezentovali žáci: Rebl Josef, Kotrle Matěj , Nepožitek Zdeněk, Kratochvíl Lukáš, Kuba Tobiáš, Pátek Petr, Hrachovina Vojtěch, Karafiát Vojtěch, Fričovský Jan, Horák David

První zápas jsme odehráli se soupeřem ZŠ Loštice. Hráči této školy byli na tom fyzicky lépe. Dlouho jsme drželi krok a podávali vyrovnaný výkon. Nakonec jsme ale podlehli a soupeř nás porazil 2:1. Druhým soupeřem byli hráči ze ZŠ Vodní. I v tomto utkání měl protihráč herní převahu a druhý zápas jsme prohráli 2:0. Posledním naším soupeřem bylo NG Zábřeh. Zde už nešlo o postup a naši hráči konečně převedli pěkný fotbal. Poslední utkání jsme vyhráli 2:1  a naše škola se tak v tomto turnaji umístila na 3. místě.