Úspěchy na soutěžích

3. kolo Coca-cola školního poháru

4.6.2012     Pavel Grünwald     zpět do sekce Úspěchy na soutěžích

Naši kluci se probojovali do 3. kola Coca-cola školního poháru. Po vítězství v 1. a  v 2. kole, která se odehrála na domácím fotbalovém stadionu FK Mohelnice, získali postup do 3. kola. Obě tato předešlá kola pro naše žáky skončila vítězstvím, a tak jsme dostali šanci se zúčastnit i třetího kola, které bylo velice důležité. V tomto kole šlo o případný postup do finále celého turnaje, které se hraje v Praze na Letné.

Tento turnaj se konal v Bojkovicích na místním fotbalovém stadionu. V tomto turnaji se staly naším soupeřem tyto školy: ZŠ TGM Bojkovice, RG a ZŠ města Prostějova, Základní škola a Mateřská škola Brankovice.

Jednotlivé výsledky:

ZŠ Mohelnice Mlýnská – Základní škola a Mateřská škola Brankovice – 1:0

ZŠ Mohelnice Mlýnská – ZŠ TGM Bojkovice – 2:1

ZŠ Mohelnice Mlýnská – RG a ZŠ města Prostějova – 1:3

Všechny zápasy byly vyrovnané a o postup se rozhodovalo v posledním zápase mezi našimi fotbalisty a fotbalisty RG a ZŠ města Prostějova. Po porážce 1:3 bylo jasné, že z tohoto turnaje postoupí do finála žáci RG a ZŠ města Prostějova.

I tak patří velké poděkování všem hráčům, kteří se podíleli na tak dobrém výsledku.

 

Mgr. Pavel Grünwald