Aktuality

Zahájení nového školního roku

7.9.2023     Aleš Plhák     zpět do sekce Aktuality

Slavnostní zahájení školního roku 2023/2024 a přivítání prvňáčků se uskutečnilo na obou budovách školy – tedy na ulici Mlýnská i Masarykova v pondělí 4. září. Před školou na ulici Mlýnská přivítal všechny přítomné ředitel školy Mgr. Pavel Grünwald  a starosta města Ing. Pavel Kuba, zástupkyně ředitele  Mgr. Hana Indrstová a místostarostka  Jana Kubíčková zahájily nový školní rok  před školní budovou na ulici Masarykova.

Letošní prvňáčky v doprovodu jejich rodičů a ostatních příbuzných přivítali nejstarší žáci školy a po předání drobných dárečků je postupně jednoho za druhým přivítaly  třídní  učitelky. Potom si už prvňáčci poprvé sedli do lavic a stali se z nich opravdoví školáci.

Přejeme všem úspěšný školní rok 2023/2024!