Aktuality

Vánoční jarmark

14.12.2023     Aleš Plhák     zpět do sekce Aktuality

V předvánočním čase – v úterý 12. prosince, se na obou budovách ZŠ Mlýnská  konal vánoční jarmark. Na tuto akci se organizátoři velmi pečlivě připravovali a snažili se jarmark návštěvníkům co nejvíce zpříjemnit. Ve třídách i v  jídelně školy se konaly vánoční dílny, kde žáci pod vedením učitelů vyráběli vánoční přání, dekoraci z chvojek, drobný šperk nebo si vyzkoušeli zdobit perníčky. K vidění byla zajímavá ukázka modelů legorobotiky, zazpívaly děti ze sboru Arieta, dramatický kroužek nacvičil příběh o narození Ježíška. Návštěvníci jarmarku  si mohli odnést drobné výrobky s vánoční tematikou – nejrůznější ozdoby a dekorace, pečený čaj, keramické výrobky, andílky a jiné dárečky. Nechyběl ani fotokoutek, kde se zájemci zvěčnili s andělskými křídly.  Pro všechny bylo připraveno sladké občerstvení i slaná ochutnávka, kterou připravili pracovníci školní jídelny.  Celá akce  proběhla  ve sváteční atmosféře, za vysoké návštěvnosti rodičů, prarodičů a bývalých žáků školy. Díky všem, kteří se na její přípravě a průběhu podíleli.

Aleš Plhák