Aktuality

Vánoční aerobik 2023

11.1.2024     Aleš Plhák     zpět do sekce Aktuality

Ve čtvrtek 28. prosince byl pro žáky naší školy připraven den plný cvičení. Tradiční vánoční aerobik nechyběl i letos a opět se těšil velké účasti. Protáhnout kosti a rozpohybovat své boky mohly i děti prvního stupně. Do pohybu se účastníci dostali společně se sestrami Strupkovými, které si připravily animační tance, aerobikovou sestavu, pohybové hry a nechyběla ani velká “sněhová” koulovačka. 

Žáci druhého stupně mohli využít dvě hodiny aktivního pohybu. Připraveny byly dva bloky activdance aerobiku, ovšem nechyběla ani část pořádného posilování. Proběhly i animační tance, souboj skupin na píseň Skibidi, soutěž v taneční “podlízané” a mnoho dalšího. 

Poděkování patří pedagogům-organizátorům a především žákům, kteří využili zpestření

předvánočního vyučování. Příště zas!

Klára Strupková