Školní družina a klub

Vánoční tvoření ve školních družinách

13.12.2020     Aleš Plhák     zpět do sekce Školní družina a klub

Blíží se Vánoce, nejkrásnější svátky v roce, a všechny děti se těší na dárečky a zimní radovánky na sněhu.

Kouzlo blížících se vánočních svátků jsme s dětmi ve školních družinách na obou budovách ZŠ Mlýnská vytvořili tvořením a povídáním o tradicích Vánoc. Děti si vyzdobily oddělení své družiny a za poslechu koled a vůni jehličí vládla příjemná vánoční atmosféra.

Společně jsme vyráběli přáníčka, ozdoby, andílky, skřítky a spoustu dalších drobností. Zamlsali jsme si také v kuchyňce u pečení perníčků a tvoření sladkých chaloupek. Krásné výrobky, které si děti zhotovily, si odnesly domů s tím, že je mohou někomu darovat jako milý dáreček nebo si jimi vyzdobit svůj domov. Předvánoční čas jsme si v družinách moc užili.

vychovatelky ŠD