Školní družina a klub

Vánoční nadílka v družině – Masarykova

9.1.2020     Aleš Plhák     zpět do sekce Školní družina a klub

Ve středu 21. prosince jsme se po skončení vyučování a po obědě všichni shromáždili v našich družinách u vánočního stromku, kde leželo spoustu překvapení. Děti byly plny očekávání nových dárků. U stromečku jsme si nejdříve zazpívali koledy a poté se děti pustily do rozbalování, sestavování stavebnic a hraček. Našly zde například autodráhu, oblíbené lego, česací hlavu, autíčka, poníky a spoustu společenských her. Největší úspěch měly stavební cihličky, které si děti velmi rychle oblíbily. Děti velmi rychle a s chutí cihličky složily a přišly na to, jak vybudovat různé hrady, domečky a utvářet si svůj vlastní prostor. Věříme, že si každý našel to své a byl spokojený. Vánoční atmosféru nám zpříjemnily koledy, které jsme si pouštěli a cukroví, na kterém jsme si pochutnali.

Vychovatelka Žaneta Daňková