Školní družina a klub

Tajemná noc v družině – ŠD Mlýnská

7.12.2011     Dagmar Zajíčková     zpět do sekce Školní družina a klub

Již po šesté jsme se sešli v pátek,  25. 11. 2011, odpoledne ve školní družině na ZŠ Mlýnská k přespání bez rodičů i sourozenců.

Děti se na toto přespání velmi těšily a připravovaly, a tak se po vzájemném přivítání a vybalení různých nezbytných věcí, místnosti proměnily v luxusní ubytovny. Nafukovací matrace, peřiny, spacáky a plno plyšáků byly samozřejmostí. Krásné pelíšky je natolik zlákaly, že to chvilku vypadalo, že z nich už nevstanou. Ale příchod  dalších „dospěláckých“ účastníků Patrika Sereje a Evičky Rulíškové, které některé děti znaly již z tábora, je rychle postavil na nohy.  Paní vychovatelky seznámily děti s programem a Tajemná noc začala.

Lákavý jídelníček ( Pečené kopí rytíře Straširybky, Sladké tajemství Bílé paní i Tajemné oči bezhlavého rytíře, na jejichž přípravě se děti aktivně podílely ), spousta společných her, soutěží , sportovních výkonů i tolik očekávaná noční hra se dětem líbily. Na památku si děti odnesly účastnický list a ti nejodvážnější i diplom za statečnost při noční hře. Jak se nám akce vydařila, můžete shlédnout na fotografiích.

Alena Chmelařová a Dagmar Zajíčková – vychovatelky ŠD

Nebyly nalezeny žádné obrázky