Školní družina a klub

Soutěžíme s draky

25.11.2018     Aleš Plhák     zpět do sekce Školní družina a klub

I když kalendář již ukazoval 16. listopadu, na hřišti ZŠ Masarykova panovalo krásné slunečné počasí, které nás lákalo jít proběhnout se ven. Vychovatelky měly na tento den pro děti připraven zábavný soutěživý program s dráčky. Nejdříve si tyto draky děti musely vyrobit a potom společně vyrazily na školní zahradu. Děti byly rozděleny do čtyř týmů, a tak mohly soutěžit při plnění zadaných úkolů. Během soutěží si děti s draky prověřily svou zručnost a obratnost, zejména při štafetových hrách. Nemohlo chybět i ocenění na závěr. Vychovatelky rozdaly připravené odměny jak vítězům, tak i poraženým. Tímto byla tato podzimní akce zakončena. Všichni se poté vrátili spokojeně do družiny, kde bylo přece jenom tepleji.

Žaneta Daňková