Školní družina a klub

Prázdninová družina

16.9.2019     Aleš Plhák     zpět do sekce Školní družina a klub

V posledním prázdninovém týdnu si již tradičně připravily vychovatelky školní družiny a školního klubu prázdninovou družinu pro děti s výlety. První den se děti podívaly do parku, kde otestovaly své dovednosti a trpělivost na minigolfu. Další den se vydaly na výlet ke koním do nedalekého centra Ryzáček. Nejkrásnější pohled na svět je ten z koňského hřbetu, což si právě děti mohly vyzkoušet na vlastní kůži. Také se dozvěděly spoustu nových a jistě zajímavých informací o koních a péči o ně. Protože nám počasí přálo, následující den strávily děti dopoledne na školním hřišti a odpoledne vyrazily na koupaliště užít si jednu z posledních možností koupání venku. Na další výlet se děti vydaly na Bouzov, kde si zacvičily a pohrály na hřišti. Také si užily trampolínu, na níž si mohly zaskákat i všichni společně. Poslední den si vyrobily na památku sovičky. S prázdninovou družinou se pak rozloučily pohádkou v místním kině.
Vychovatelky ŠD Mlýnská a Masarykova