Školní družina a klub

Halloweenské dýně

19.10.2011     Dagmar Zajíčková     zpět do sekce Školní družina a klub

Že máme ve škole šikovné žáky, o tom nemusí nikdo pochybovat. A když se jim pod vedením pana učitele Horkého podařilo v pracovních činnostech vypěstovat spoustu dýní, tak jsme se ve školním klubu rozhodli, že si z nich vyrobíme halloweenské dýně. Kromě šikovnosti mají naši žáci i bohatou fantazii, kterou využili právě při dlabání dýní. A tak se pod rukama děvčat i chlapců ze školního klubu měnily dýně v pátek 14. 10. 2011 ve cvičné kuchyňce v rozmanité tvary obličejů. Že se jim to povedlo, se můžete přesvědčit na přiložených fotografiích. A co s halloweenskými dýněmi uděláme? Jednak je použijeme na výzdobu školy, ale hlavně nám ozdobí stezku odvahy ve Strašidelné noci, která proběhne na naší škole v pátek 21. 10. 2011.

autor: Michaela Májková

Nebyly nalezeny žádné obrázky