Školní družina a klub

Adventní čas a Vánoce ve školní družině

9.1.2017     Dagmar Zajíčková     zpět do sekce Školní družina a klub

V průběhu adventu vychovatelky seznámily děti s významem tohoto času příprav a klidu. Děti vyráběly různé ozdoby na stromek, jmenovky a přání na slavnostní vánoční stůl, vyzdobily si svá oddělení školní družiny. Kroužek Veverek si přípravu na Vánoce zpestřil ještě posezením nad čajem a pečením vánočního cukroví, s přírodou se děti rozloučily hrami v parku. V předposledním týdnu prosince proběhly ve všech odděleních školní družiny vánoční besídky s nadělováním nových her, hraček, výtvarných potřeb. Rozzářené oči u stromečků byly pro nás největší odměnou.

Vychovatelky ŠD Masarykova a Mlýnská Mohelnice

V prosinci k nám každoročně přichází Vánoce, na které se nejvíce těší děti. My jsme si toto jejich radostné očekávání ve školní družině alespoň trochu zpestřili pečením vánočního cukroví, výrobou dárečků z keramické hlíny a tvorbou vánočních přáníček z papíru. A že se to dětem povedlo, se můžete přesvědčit na přiložených fotografiích.

Mgr. Michaela Májková