Školní družina a klub

Advent ve ŠD Masarykova

7.1.2022     Aleš Plhák     zpět do sekce Školní družina a klub

Stejně jako každý rok i letos si žáci v družině užívali adventní dobu různými činnostmi. Již před první adventní nedělí si v každém oddělení nazdobili vánoční stromeček, napsali a namalovali dopisy Ježíškovi. S velkou radostí se děti pustily do výroby dárečků a dekorací k výzdobě domova i školy. Jejich šikovné ručičky pod vedením vychovatelek vytvořily nádherné velké papírové hvězdy, z drátků a korálků dekorativní stromy, vánoční ozdoby a náramky. K velké radosti dětí nám paní Zima nadělila sníh a my jsme mohli vyrazit ven stavět sněhuláky, iglú a koulovat se. Po čtvrté adventní neděli přišel Ježíšek i k nám a přinesl dětem do družiny rozmanité hračky a stavebnice. Během celého adventního období jsme si zpívali vánoční koledy, písničky a povídali si o vánočních tradicích a zvyklostech.

Advent v                                                                    Vychovatelky ŠD J. Horáčková, Ž. Daňková