Aktuality

Zapojili jsme se do Kabelkového veletrhu

29.9.2015     Aleš Plhák     zpět do sekce Aktuality

V týdnu 21. – 25. 9. 2015 u nás ve škole proběhla sbírka kabelek a kravat. Přidali jsme se tak ke Kabelkovému veletrhu, který pořádají regionální noviny Deník ve spolupráci s občanským sdružením Dobré místo pro život. Kdo daroval nepotřebnou kabelku či kravatu, přispěl na dobrou věc. Ve spolupráci s místní knihovnou kabelky i kravaty odesíláme do Olomouce, kde proběhne 14. 10. 2015 ve foyer Moravského divadla Olomouc Kabelkový veletrh. Zde se budou darované kabelky a kravaty prodávat a výtěžek z jejich prodeje pomůže dětem, hendikepovaným nebo seniorům z Olomouckého kraje.
Ve škole se nám sešlo úctyhodných 128 kabelek a 56 kravat. Děkujeme všem dárcům i těm, kteří si třeba nějaké kabelky zakoupí přímo na veletrhu! Děkujeme, že jste se spolu s námi rozhodli podpořit dobrou věc!
Markéta Prvá