Aktuality

Nové logo školy s novým školním rokem 11/12

1.9.2011     ZŠ Mlýnská     zpět do sekce Aktuality

ZŠ Mlýnská má po několika letech nové logo.

Nové logo má podobu mlýnku se čtyřmi barevnými lopatkami a názvem školy. Motiv mlýnku se odkazuje na bohatou historii a tradici školy na Mlýnské ulici, barevné lopatky pak symbolizují primární oblasti, jenž jsou základními stavebními kameny fungování:

Škola a zaměstnanci–  Pěkné a kvalitní vybavení budov, zkušení aprobovaní učitelé a příjemný personál je základem fungování každé vzdělávací instituce.

Zařízení školy – Možnosti stravování, trávení volného času pro žáky a velké množství sportovišť pro mimoškolní aktivity ocení nejen žáci a četní účastníci sportovního dění, ale i spoluobčané města Mohelnice a lidé ze širokého okolí.

Aktivity školy – Rozvoj klíčových kompetencí žáků zajišťuje účast na velkém množství projektů a školních aktivit, které škola připravuje. Žáci se naučí například práci v týmu, zpracovávat důležité informace z internetu,  porozumnět naší planetě a další dovednosti, které využijí ve svém dalším životě.

Žáci a rodiče – Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému žákovi a na dobré spolupráci s rodiči. Víme totiž, že podpora rodičů je velmi důležitá.