Úspěchy na soutěžích

MohelStar – karaoke show 2013 – veřejné kolo

3.6.2013     Pavel Grünwald     zpět do sekce Úspěchy na soutěžích

V první polovině dubna postoupilo v neveřejném kole 15 žáků naší školy (ze 17 přihlášených) do finále v pěvecké soutěži pořádané ve spolupráci DDM Magnet a ZUŠ. Veřejné kolo proběhlo ve středu 24. 4. 2013 v 16:30 v sále ZUŠ za přítomnosti rodičů, prarodičů, kamarádek a kamarádů. Naši žáci se na pokračování soutěže těšili a pečlivě  dokončovali přípravu na zpívání ve finále.

Radost, s jakou ke zpívání přistupovali i v tomto školním roce, je největší odměnou za všechen  čas a píli, kterou jsme soutěži věnovali . A vzápětí se přidala i radost z vítězství!

Já touto cestou gratuluji všem vítězům a také ostatním, kteří letos zpívali, svým projevem potěšili všechny přítomné a připravili jim hezké písničkové odpoledne.. Děkuji všem za snahu, odvahu, kterou našli a předstoupili před porotu a diváky, což není vůbec snadné! Určitě to není naposledy a my se už zase těšíme na příští školní rok, kdy se opět pokusíme dosáhnout na pomyslnou metu MohelStar – karaoke show.

Již zanedlouho – 6. 6. 2013 se v MKC Mohelnice uskuteční 8.ročník naší Školní Akademie Mlýnská – Masarykova a některé z vítězných zpěvaček tam jistě uslyšíte.

A tady veliká gratulace všem!!!

Kategorie 1.

1. místo                              Janoušková Julie                  ZŠ Mlýnská

2. místo                              Fikarová Jana                      ZŠ Mlýnská

3. místo                               Koudelková Lucie                 ZŠ Úsov