Úspěchy na soutěžích

Mohelnice ovládla Libinu

24.4.2023     Aleš Plhák     zpět do sekce Úspěchy na soutěžích

Chlapci a dívky ZŠ Mlýnské se zapojili do další sportovní hry a jeli si změřit své síly s ostatními školami v okrese Šumperk, tentokrát šlo o basketbal. V úterý se na palubovce Libiny představili chlapci, kteří sice s basketbalem neměli mnoho zkušeností, ale nikomu nedali nic zadarmo a statečně bojovali. Výsledkem bylo nakonec konečné 6. místo. O poznání lépe se vedlo dívkám, které v následujícím dni dokázaly urvat druhé místo a předvedly ukázkový basketbal. Atmosféra v hale byla skvělá, zápasy vyrovnané a dívky na palubovce nechaly vše. Nejtěžší zápas nastal proti ZŠ Vodní, která nakonec celý turnaj vyhrála. V daném utkání šlo především o souboj mezi dívkami BK Mohelnice, ve kterém dívky předváděly opravdu kvalitní hru. Basketbalovým trenérům patří poděkování za vedení dívek v daném sportu. Nakonec se Mohelnice spojila v jeden tým a ovládla tak celý turnaj. Děkujeme “Vodňačkám” za podporu, skvělou atmosféru a příjemný sportovní zážitek. Těšíme se na příští rok, dáme si tzv. odvetu.

Největší poděkování patří kapitánce týmu Amálii Noskové, která předváděla neskutečné zákroky v obraně i v útoku, vyzdvihnout bych chtěla i Annu Šafářovou, která pro Mlýnskou zajistila nejvíce vstřelených košů.1, 2, 3 – TÝM!

Naši školu reprezentovali:

J. Kuchler, Š. Grohar, L. Bitala, D. Jakl, M. Petřík, J. Smékal, D. Karafiát, M. Kutlák, F. Mandák, A. Šebesta, O. Šnévajs, A. Nosková, A. Šafářová, N. Motejzlíková, D. Horáková, A. Slepičková, E. Mekysková a E. Jořenková.

Mgr. Klára Strupková a Mgr. Vojtěch Zeman