Úspěchy na soutěžích

Boje v ČEZ Street Hockey začaly

1.3.2013     Milan Horký     zpět do sekce Úspěchy na soutěžích

I v letošním školním roce se žáci z Mlýnské přihlásili do turnaje ČEZ Street Hockey. Jedná se o masový hokejový turnaj, hraný podle pravidel pro florbal s malými obměnami. Hraje se v Moravskoslezském a Olomouckém kraji a v okrese Vsetín a je určen žákům do 13 let.
Za prvního soupeře nám los určil milosrdného protivníka a to žáčky ze ZŠ Mírov. Bohužel pro ně, tato soutěž je určena žákům 1. – 7. ročníku ZŠ, a tak se přihlásili i žáčci z 1.stupně. Oproti našim šesťákům a sedmákům to byl velký nepoměr. Přijeli, bojovali, dokonce se jim podařilo vstřelit 3 branky, ale na kluky hrající florbal v oddíle to nestačilo. Výsledky: 1.zápas – Mlýnská x Mírov 12 : 3, 2.zápas 5 : 0 opět pro Mlýnskou. Naši školu reprezentovali: gólman Jan Surý (7.B), obránci Filip Heller (6.B), Ondřej Keprt a Jan Adámek (oba 7.C) a útočníci Ondřej Pudil (6.A) a Dominik Lukan (7.B).

Mgr. Milan Horký, učitel TV